вівторок, 22 березня 2011 р.

Перший раз на перегони?

Рекомендації для тих хто хоче спробувати свої сили в перегонах


Все що буде написано нижче є моїм не професійним досвідом, тому не сприймайте мої слова як єдині правильні і підходьте до всього з розумом.


Підготовка до старту:


 1. Найголовніше мати бажання прийняти участь незважаючи ні на що. Вас не повинно лякати складність траси, погана погода, сильні учасники, власна витривалість, техніка їзди та велосипед. З великою вірогідністю після першої спроби Ви будете мати ще більше бажання.

 2. Обов’язково заздалегідь подивіться трасу, спробуйте проїхати на ній зазначену в положенні кількість кіл. Ви повинні знати, що вас чекає. Якщо ви не маєте на це часу – знайдіть його. Наприклад я перед своїм першим стартом , київські Дубки весна 2009, побував на трасі двічі. Навіть в один будній день взяв відгул на роботі спеціально для цього. Попередній перегляд має виявити всі Ваші недоліки. Якщо Ви не можете проїхати деякі ділянки – не лякайтесь, обов’язково знайдуться люди котрі також будуть проходити їх пішки.

 3. Підготуйте свій велосипед, проведіть повний технічних облік. Ви маєте бути впевненні в надійності свого «коня».

 4. За день-два перед стартом пийте багато сирої води та намагайтесь приймати звичну для Вас їжу для того щоб уникнути розладів шлунку и т.і.

 5. Запросіть на перегони близьких до Вас людей. Вам буде необхідна підтримка в незнайомому оточені.

 6. Якщо перегони потребують багато часу на дорогу – візьміть з собою трохи легкої, вуглеводної їжі для підтримки організму перед стартом, наприклад: печиво, вафлі, сухофрукти.

Старт:


Вашим найголовнішим завданням буде успішно завершити перегони, не нашкодити собі та іншим учасникам, тому:

 1. Не намагайтесь стартувати з першого ряду.

 2. Не намагайтесь вирватися вперед на перших колах, збережіть свої сили.

 3. Їдьте обережно, не ризикуйте. Під час перших перегонів Ваш організм зазнає дуже великого стресу та навантаження яких неможливо отримати в інших ситуаціях.

 4. На трасі можливі випередження вас іншими гінцями. Ймовірніше за все ви почуєте вигук "Зправа" чи "Зліва". Це означає що вас попереджують про те що зараз. відповідно з правого та з лівого боків будуть випереджати.
  При цьому, якщо є така можливість, треба зайняти протилежну сторону дороги. Тобто почувши вигук "Зправа" требя взяти лівіше аби більш швидкий гінець міг безпечно випередити вас з правого боку.
 5. Отримуйте задоволення незважаючи ні на що.

3 коментарі:

 1. На трасі можливі випередження вас іншими гінцями. Ймовірніше за все ви почуєте вигук "Зправа" чи "Зліва". Це означає що вас попереджують про те що зараз. відповідно з правого та з лівого боків будуть випереджати.
  При цьому, якщо є така можливість, треба зайняти протилежну сторону дороги. Тобто почувши вигук "Зправа" требя взяти лівіше аби більш швидуий гінець міг безпечно випередити вас з правого боку.

  ВідповістиВидалити
 2. Дякую за коментар. Додам його до свого тексту.

  ВідповістиВидалити

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.