вівторок, 25 червня 2013 р.

Велосипедист із Білопілля збирається проїхати всю Україну за 90 годин

Ігор КАЛЬЧЕНКО із Білопілля (Сумська область) збирається встановити рекорд України - проїхати на велосипеді близько 1 700 км з Луганська до Чопа - зі Сходу на Захід України. За ходом веломарафону слідкуватимуть представники Національного реєстру рекордів, які й зафіксують це досягнення.

Як повідомив координатор проекту «Соло-марафон «Луганськ - Ужгород» Юрій ШВИДКИЙ, за велосипедистом слідуватиме група підтримки на мікроавтобусі. Помічники забезпечуватимуть медичну допомогу, відпочинок і харчування спортсмена.

«Хочу наголосити на тому, що це екстремальний проект, він може мати непередбачуване завершення. Тому прошу не робити акцент на тому, що це рекорд. Хотілося, щоб усі звернули увагу на особистісні якості Ігоря. Це наполеглива людина, справжній боєць», - зазначив Юрій Швидкий.

Ігор Кальченко живе у Білопіллі, але упродовж 10 останніх років працює на ПАТ «Сумське НВО ім. М.В. Фрунзе». Щодня на роботу і з роботи Ігор їздить на велосипеді, тобто кожного дня долає дистанцію довжиною 100 км. 2011 року спортсмен проїхав із Сум до Сімферополя за 39 годин, минулого року - із Луганська до Ужгорода за 98 годин.

У проведенні веломарафону Ігоря Кальченка організаційно та фінансово підтримали голова Сумської обласної державної адміністрації Юрій ЧМИРЬ та генеральний директор ПАТ «Сумське НВО ім. М.В. Фрунзе» Олексій ЦИМБАЛ.

Відповідаючи на запитання, що мотивує спортсмена долати такі відстані за рекордний час, Ігор Кальченко відповів: «Я роблю це не для себе, а для підростаючого покоління. У мене є син та племінник, яких я хочу стимулювати до занять спортом».

Старт марафону заплановано на 24-25 червня. Організатори пояснюють, що точні дата і час залежатимуть від погодних умов. Спортсменові доведеться проводити 22 години на велосипеді, а 2 години на добу велосипедист матиме на відпочинок. У дорозі харчуватиметься медом з батьківської пасіки та водою з лимоном.


Слідкуємо за марафоном на http://mtb.sumy.ua/forum/viewtopic.php?f=4&t=1763 та http://live.gpsm.com.ua/gps_realtime.php (Login: GPSM Pass: 1)

Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.